Коса без сјај: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТИП НА КОСАКоса без сјај

Коса без сјај

Редослед 1

КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ И ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

249,00 ден.
:

ПУМПИЦА ЗА ШИШЕ 300 ml

69,00 ден.
:
Погледнете ја линијата: ПРИБОР
Цена за 100 мл: 23,00 ден.

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

За зајакната коса, мека на допир.

15%
484,00 ден.
наместо 569,00 ден.
:

КОСА Балзам за виткана коса 150 ml

249,00 ден.
:

КОСА СЕРУМ ЗА НЕГА 100 ml

50%
360,00 ден.
наместо 719,00 ден.
:

КОСА БАЛСАМ ЗА ИНТЕНЗ.СЈАЈ 150 мл

249,00 ден.
:

КОСА СПРЕЈ ЗА МОМЕНТАЛЕН СЈАЈ 100МЛ

449,00 ден.
:
Производи по страна: