Обоена коса: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаНЕГА НА КОСАТИП НА КОСАОбоена коса

Обоена коса

Редослед 12 Следна Следна страна

КОСА ШАМПОН ЗА ЗАШТИТА НА ОБОЕНА КОСА

199,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ЗА СЈАЈ И ЗАШТИТА/БОЕНА КОСА

199,00 ден.
:

КОСА БАЛЗАМ ОБНОВУВАЧКИ 150 ML

199,00 ден.
:

КОСА НОЌНА НЕГА ЗА ОБНОВ.КОСА 150МЛ

290,00 ден.
:

КОСА ОБНОВУВАЧКО МАСЛО ЗА КОСА 150 ML

319,00 ден.
:

КОСА ОБН.МАСКА ЗА СУВА КОСА 150 МЛ

Обновувачката  маска за многу сува и оштетена коса нанесете ја на мокра коса. Оставете да делува 5 минути, а потоа темелно измијте ја косата. Во случај на контакт со очи темелно измијте ги. За зајакната коса, мека на допир.

399,00 ден.
:
Производи по страна: