SOIN VEGETAL CORPS: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

 

SOIN VEGETAL CORPS

Редослед 12 Следна Следна страна

ТЕЛО БАЛЗАМ ЗА ТУШИРАЊЕ-СУВА КОЖА 200МЛ

20%
327,00 ден.
наместо409,00 ден.
:

ТЕЛО ОБНОВ.БАЛЗАМ ЗА СУВА КОЖА 150 МЛ

20%
655,00 ден.
наместо819,00 ден.
:

ТЕЛО ОБН.ЛОСИОН ЗА СУВА КОЖА 390 МЛ

779,00 ден.
:

ТЕЛО SOS НЕГА ЗА СУВИ ДЕЛОВИ КОЖАТА 45МЛ

539,00 ден.
:

ТЕЛО ХИДР. НЕГА ПРОТИВ ЦЕЛУЛИТ 200мл

Млеко кое нуди совршена хидратација на кожата и делува против изгледот како кора од портокал.

1.059,00 ден.
:

ТЕЛО СЕРУМ ЗА ОБЛИКУВАЊЕ/ДЕТОКС 150мл

Ја обликува силуетата и ја зацврстува кожата.

1.559,00 ден.
:
Производи по страна: