ПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА: Yves Rocher Makedonija
Ова web mesto upotrebuva kola;iwa ( cookies ). Кликнете ОВДЕ за повеќе информации. Доколку продолжите со прегледот на овој web се сложувате со користењето на колачињата.
 
Zatvori

Информации

Molimo, pričekajte trenutak!

ПочетнаПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА

ПРАЗНИЧНА КОЛЕКЦИЈА

Редослед Производи по страна:

PLAISIRS 3 СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ 4X30 ml

Рацете се меки, хидрирани и мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

659,00 ден.
:

НГ ГЕЛ ЗА ТУШИР. ЗЛАТЕН ЧАЈ 400ml

Благ гел за туширање и купка со свеж мирис на зелен чај.

50%
125,00 ден.
наместо 249,00 ден.
:

НГ ТЕЧЕН САПУН ЗЛАТЕН ЧАЈ 190ml

Течен сапункој нежно ги чисти вашите раце  и ги обвива со свеж мирис.

50%
105,00 ден.
наместо 209,00 ден.
:

НГ БАЛЗАМ ЗА УСТА ЗЛАТЕН ЧАЈ 4,8ml

Хранлива текстура збогатена со shea масло и масло од сладок бадем кој им овозможува пријатно чувство и деликатен мирис на вашите усни.

50%
125,00 ден.
наместо 249,00 ден.
:

НГ СЕТ 4 КРЕМИ ЗА РАЦЕ

Рацете се меки, хидрирани и мирисливи. Нанесете на рацете секогаш кога ќе почувствувате потреба.

11%
647,00 ден.
наместо 729,00 ден.
:

П-ЗЛАТНА ТОАЛЕТНА ТОРБИЧКА

249,00 ден.
:
1